Strefa architekta - logowanie
informujemy_o_bezplatnym_szkoleniu_online_dotyczacego:_nowej_dyrektywy_epbd
Informujemy o bezpłatnym szkoleniu online dotyczącego: Nowej dyrektywy EPBD
Główne zmiany, implementacja do prawa krajowego, współczynnik globalnego ocieplenia
mrit_zaprasza_na_szkolenie_
MRiT zaprasza na szkolenie ...
... z zamówień publicznych dla przedsiębiorców należących do sektora MŚP lub osób zatrudnionych w tym sektorze.
cykl_iii_szkolen_dla_czlonkow_iarp_w_ramach_dzialan_statutowych_izby_dotyczacych_podnoszenia_k
21.02.2022
Cykl III szkoleń dla członków IARP w ramach działań statutowych Izby dotyczących podnoszenia kwalifikacji zawodowych, uprawniających do dodatkowej zniżki przy wznawianiu ubezpieczeń OC zawodowej Architekta (obowiązkowej) na okres 2022 - 2023.
szkolenie_kia_„elektroniczny_wniosek_o_pozwolenie_na_budowe_z_elektronicznym_projektem”
28.04.2022
Szkolenie KIA „Elektroniczny wniosek o pozwolenie na budowę z elektronicznym projektem”
rozumiem